kadeti prijat. utakmica JEDINSTVO Ub - AF DULJAJ 3 : 3 (2:1)
pioniri prijat. utakmica RADNIČKI 1923 - AF DULJAJ 5 : 0 (3:0)

AFD: Božić Sreten, Đurić Vanja, Đurić Nemanja, Todosijević Filip,Nikolić Mateja , Ranković Uroš, Petrović Lazar, Nešić Nikola, Ivanović Nikola, Lazarević Aleksa, Tašić Aleksandar.

Igrali su još: Petković Mladen, Stanić Pavle, Jovanović Zoran i Radisavljević Luka

Strelci: Lazarević Aleksa 2, Tašić Aleksandar

Još jedna u nizu dobrih provera za naše kadete.

Odlični uslovi, isto takav i protivnik pa su ljubitelji fudbala mogli da uživaju u igri oba tima.

Po tri pogotka na obe strane uz još dosta šansi rezime je prijateljskog duela na Ubu.

Domaćin je prvi stigao do vođstva, da bi Lazarević bio na pravom mestu u 14 minutu da poravna rezultat na 1:1

Jeidnstvo ponovo dolazi do prednosti sa kojim odlazi na odmor.

Odmah na startu drugog dela Lazarević nastavlja svoju golgetersku seriju i ponovo pogađa za  izjednačenje, 2:2.

Pogotkom Tašića akademci prelaze u vođstvo ali do kraja meča domaćin je uspeo da izjednači za konačnih 3:3.

U nedelju akademce očekuje gostovanje u Mladenovcu od 10 sati.

Poraz pionira u Kragujevcu...

PRIJATELJSKA UTAKIMICA PIONIRA
RADNIČKI 1923 - AF DULJAJ 5 : 0 (3:0)

AFD: Jovanović Luka, Nedeljković Mateja, Pantić Pavle, Radoičić Danilo, Petrović Igor, Karić Teodor, Veljović Veljko, Radojević Stefan, Radošević Ilija, Dukić Uroš i Pešić Lazar.

Igrali su još: Petrović Natalija, Topalović Filip, Mijailović Boris, Blagojević Veljko, Nikolić Aleksandar

Pioniri su doživeli još jedan poraz od Radničkog.

Nakon generacije 2009, uspešnija od našeg tima bila je i generacija 2010.

Akademci su meč započeli sa igračima rođenim 2009, 2010 i 2011, da bi u nastavku meča priliku dobili i svi ostali akademci.

Domaćin je već u prvom delu stekao prednost od 3:0, da bi u drugom delu sa još dva pogotka ostvario ubedljiv trijumf.

Ova dva tima očekuje i revanš meč koji će se igrati u Topoli u narednim nedeljama a naši pioniri novi meč igraju u nedelju u Mladenovcu od 12h.

Trijumf za kraj generacije 2015 u Mladenovcu...

LIGA BUDUĆIH ŠAMPIONA - MLADENOVAC - 13.KOLO
ŠF SELTERS - AF DULJAJ 1 : 4

AFD: Petković Ilija, Pajević Antonije, Radovanović Jovan, Nikolić Veljko, Topalović Viktor, Stojanović Vuk, Zarić Boris, Jevtić Maksim, Milosavljević Petar.

Strelci: Nikolić Veljko 2, Topalović Viktor i Stojanović Vuk

Akademci su takmičenje u Mladenovcu završili pobedom.

Do 6 trijumfa naš tim je stigao dobrom igrom a pogotcima su je upotpunili Nikolić 2 puta, Topalović i Stojanović.

Bio je ovo 14 meč u takmičenju za naš tim koji je osvojio 3 mesto u konačnom plasmanu na tabeli od 8 timova.